Rozwiazanie konkursu z wiewiórem w tle

Miranda (w Krakowie) ręką swą spisała uczestników, w koszyczek wrzuciła, pobiegła do pokoju obok i zmusiła swoją współlokatorkę (no, pewnie skusiła jakimś słodkim „maszketem”) do losowania. Oto moment, na który wszyscy czekali…

Hip hip huraaaa! Zwyciężczynią w niniejszym konkursie została Irmina! Szczęśliwą właścicielkę pisarstwa ulubionego Niemca z „M jak Miłość” prosimy o kontakt z naszym blogiem, książeczka myknie z Opola na skrzydełkach Poczty Polskiej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i życzymy szczęścia w kolejnych konkursach – wierzcie mi, mamy niejednego asa schowanego w rękawie…i w bucie… i w kapeluszu… ha!

Reklamy

8 thoughts on “Rozwiazanie konkursu z wiewiórem w tle

    1. bo się pisze, tylko mi „I” gdzieś zjadło >.< u mnie się mówiło "maszkYty", ale wujek google mnie naprostował, że powinno być "maszkiety", więc w ferworze walki literkę zjadło. Pewnie była maszkietna 😀

  1. oooo wygrałam!!! joj!!! ale fajnie, cieszem siem niezmiernie, gratuluję wszystkim konkurentom znakomitego gustu książkowo-czytelniczego i blogo-czytelniczego ;-))
    i do następnego konkursu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s