Kawa z Cynamonem podbija Olsztyn!

Pamiętacie, jak przez wakacje zwiedzałam Olsztyn? W miniony weekend wróciłam tam, ale tym razem z większą ekipą. Plany były skromne, głównie dlatego, że czasu było bardzo mało… Udało nam się odwiedzić parę kawiarni, wypić kilka herbat, wszamać nieco słodkości i jeszcze zrobić temu wszystkiemu zdjęcia 😉

Z Krakowa do Olsztyna długa droga, ale cóż to dla trzech dzikich bab! Tak, tak – trzech, bo Kawę z Cynamonem uzupełniła Aloesowa Dama (: Zapakowałyśmy się do Rafki i ruszyłyśmy, nie zapominając o odpowiedniej oprawie muzycznej (pozdrowienia dla oglądających Jak poznałem waszą matkę :D). Półtorej płyty z muzyką później, po zgarnięciu jeszcze kilku osób, rozsiedliśmy się w herbaciarni Zen, gdzie jedni rozgrzewali się herbatą świąteczną, a inni gorącym miodem pitnym.

Sobota należała do Tajemnicy Poliszynela. Przed południem zajrzeliśmy tam na śniadanie – tosty i herbata pozwoliły na chwilę zapomnieć o niewyspaniu (tak to jest, jak się gada po nocy…).

Po południu Poliszynel inspirował na potęgę. Zaczęło się od niewinnego przerzucania się cytatami z bajek Disneya i Asterixa i Obelixa, a skończyło na… bliskich spotkaniach ze sławnymi osobistościami. Tak działa na nas przemiła obsługa i pyszne jabłka w cieście 😉

Nie uchronił się przed nami nawet sam Kopernik – Szyszka z radością ucałowała go prosto w jego lśniący nos 😉

Reklamy

4 thoughts on “Kawa z Cynamonem podbija Olsztyn!

  1. Jako osoba widujaca torunskiego Kopernika codziennie potwierdzam (ale jakby potraktowała to jako wyzwanie to ja chętnie popatrzę :))).
    I dziekuję za pozdrowienia dla oglądających :D.

  2. Ciekawie jest spojrzeć na Olsztyn okiem „niemieszkańca”. Nabrałam chętki na wizytę w Zen!
    A moja córka podbija Kraków 🙂

    Pozdrawiam – ewa olsztynianka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s