Konkurs „Słodkie zaczytanie”!

KonkursZaczytanie

Słodkie syropy do kawy i Kawa z Cynamonem to dobra kombinacja! Zapraszamy do drugiej edycji konkursu kawowo-czytelniczo-fotograficznego – to już ostatnia chwila! Nowe smaki do wygrania!

Zasady są proste – Wy wysyłacie zdjęcia na nasz adres, a my wyznaczonego dnia publikujemy je na naszej stronie fanowskiej na Facebooku, gdzie zostają poddane głosowaniu. temat zdjęcia: – Słodkie Zaczytanie.

Prawda, że proste? Jedyne, co się zmieniło, to to, że zwycięzcy poprzedniej edycji proszeni są o niebranie udziału – dajcie szansę innym. Czekamy do 12.12.2013 , nasz mail to blogkawazcynamonem@wordpress.com, a tu znajdziecie fanpage na FB. Bardzo oficjalnie brzmiący regulamin konkursu znajdziecie tutaj!

A na razie przeczytajcie jego fragment:

Zadaniem Uczestników jest zrobienie zdjęcia o tematyce „Słodkie zaczytanie”.
2. Za moment wysłania Zgłoszenia uznaje się datę otrzymania maila na adres blogkawazcynamonem@gmail.com do dnia 12.12.2013 do północy.
3. Uczestnik może przesłać tylko jedno Zgłoszenie.
4. W dniu 13.12.2013 nadesłane Zgłoszenia zostaną opublikowane w albumie na fanpage’u Kawy z Cynamonem na platformie społecznościowej Facebook i przez kolejne 5 dni poddane zostaną głosowaniu czytelników i fanów Kawy z Cynamonem.
5. Informacja o wygranych nagrodach zostanie umieszczona na stronie Bloga w ciągu jednego dnia od wyłonienia drogą głosowania Zwycięzców Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie w e-mailu adresu do korespondencji.
7. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu Konkursu w całości oraz zobowiązanie się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad. Przystępując do Konkursu Uczestnik potwierdza również, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
8. Każdy ze Zwycięzców zostanie powiadomiony o wygranej poprzez wiadomość e-mail. Jeżeli Organizator w ciągu 3 dni nie otrzyma żadnej odpowiedzi Zwycięzca traci prawo do nagrody, która zostaje przyznana następnej w kolejności osobie.
9. Nagrody zostaną przekazane Zwycięzcom w uzgodniony z każdym Zwycięzcą sposób (odbiór osobisty w Krakowie i Opolu lub przesyłka kurierska na koszt Sponsora).
10. Nagrodami są:
a) I miejsce – 3 dowolne smaki syropów Mount Caramel, buteleczki 200 ml;
b) II miejsce – 2 dowolne smaki syropów Mount Caramel, buteleczki 200 ml;
c) III, IV i V miejsce – 1 dowolny smak syropu Mount Caramel, buteleczka 200 ml.
11. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, postanowień jego Regulaminu i interpretacji rozstrzyga Organizator.

No, to do dzieła! Czekamy na Wasze zdjęcia!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s